صرافی تبدیل

امروز: یکشنبه 13 فروردين 1402 برابر با 02 آوریل 2023

  

آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

لیست سهام بنیادی بورس ایران درسال 1401 + معرفی کارگزاری

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
لیست سهام بنیادی بورس ایران درسال 1401 + معرفی کارگزاری لیست سهام بنیادی بورس ایران درسال 1401 + معرفی کارگزاری محمد بدلی

در این مطلب به درخواست شما عزیزان به معرفی تعدادی از سهم های بنیادی بازار بورس ایران پرداخته ایم. سرمایه گذاری در این سهم ها به دید بلند مدت توصیه می شود. سهم های بنیادی سهم هایی هستند که عموما با توجه به صورت های مالی خوب، فروش بالا، سودآوری، نسبت سود تقسیمی هر سهم، نسبت P/E سهم، نقد شوندگی سهام شرکت و ... بررسی و معرفی شده اند.

در خصوص گروه خودرویی و بانکی سهام بنیادی خاصی که بتوان به آن اشاره کرد (عموما زیان ده هستند) در لیست ما وجود ندارد و تنها برای نوسانگیری این 2 گروه را می توانید مد نظر داشته باشید و مورد تایید ما نیستند.

 

لیست سهام بنیادی بورس ایران درسال 1401
فولاد
فملی
پارسان
سخاش
سفانو
آریا
شبندر
نوری
کگل
شتران
شپدیس
کچاد
کرماشا
وغدیر
وبانک
شاراک
خراسان
شرانل
شسپا
شاوان
فباهنر
هرمز
کنور
فاسمین
فخوز
پارس
جم پیلن
شغدیر

البته نمادهای بیشتری هم در گروه های دیگر وجود دارد که در لیست ما ذکر نشده است. اگر به تحلیل سهام آشنایی ندارید می توانید از این لیست چند سهم را انتخاب و در قیمت مناسب خریداری کنید.

 

برای خرید طلا یا همان خرید صندوق طلا در بورس کافیه با لینک زیر ابتدا در کارگزاری مورد تایید ما (کارگزاری آگاه) یه حساب افتتاح کنید. قبلا آموزش ساخت حساب در کارگزاری آگاه رو در مطلب: آموزش دریافت کد بورسی و مراحل آن در کارگزاری آگاه آموزش دادیم.

لینک ثبت نام در کارگزاری آگاه با تخفیف معرف

 

نکته مهم این که قیمت خرید و نقطه ورود به سهم بسیار مهم است و چنانچه سهم بنیادی باشد اما در قیمت مناسب خریداری نشود (سهم را گران بخرید) ممکن است متضرر شوید.

این مطلب و لیست نمادهای بورسی معرفی شده بروزرسانی خواهد شد. اگر برای شما مفید بود در بخش نظرات اعلام کنید و به اشتراک بزارید.

کارگاه آموزش کسب درآمد از معاملات طلا و نقره

آموزش کسب درآمد دلاری با محمد بدلی

آموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت توسط محمد بدلیآموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک و سایت گردشگری کمک سفر هستم. تا این لحظه بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( کسب درآمد دلاری ) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب