آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

حقیقت درباره قورباغه ها

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
حقیقت درباره قورباغه ها حقیقت درباره قورباغه ها محمد بدلی

یک بار مارک تواین می گفت که اگر اولین کاری که هر روز صبح انجام میدهی این باشد که قورباغه زند ه ای را قورت بدهی، بقیه روز خیالت راحت خواهد بود، چون می دانی که بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام طول روز برایت پیش بیاید را پشت سر گذاشته ای. در حقیقت قورباغه شما بزرگترین و مهمترین کاری است که باید انجام دهید، همان کاری که اگر در مورد آن فکری نکنید به احتمال زیاد در انجام آن تعلل و تنبلی خواهید کرد.

اگر قرار است که دو تا قورباغه را بخوری، اول قورباغه ای را که زشت تر است بخور. منظور از عبارت فوق این است که اگر دو کار مهم را باید انجام بدهید، اول کاری را که بزرگ تر، سخت تر و مهم تر است را انجام دهید. خودتان را موظف کنید که کارتان را فورا شروع کنید، سپس مداومت به خرج دهید تا آن را قبل از شروع کار دیگری به اتمام برسانید.

اگر باید قورباغه زند ه ای را قورت بدهی، نشستن و مدت طولانی به آن چشم دوختن هیچ فایده ای ندارد. راه رسیدن به بهره وری و کارایی در سطح عالی این است که این عادت همیشگی را در خودتان ایجاد نمایید یعنی هر روز صبح ابتدا به اصلی ترین و مهمترین کار خود بپردازید. باید برنامه روزانه تان این طور باشد که هر روز صبح قبل از پرداختن به هر کار دیگری بدون صرف وقت زیادی برای فکر کردن، اول قورباغه خود را قورت دهید.

فورا دست به کار شوید

افراد موفق و کارآمد کسانی هستند که مستقیما به سراغ کارهای مهم خود می روند، سپس سعی می کنند که به طور مداوم و با تمرکز به انجام کارهای خود ادامه دهند تا اینکه آن کارها را به اتمام برسانند. یکی از بزرگترین مشکلاتی که سازمان ها را درگیر خود کرده است " شکست در انجام کارها" است. بسیاری از مردم فعالیت و مشغولیت را با موفقیت اشتباه می گیرند ، مثلا مدام صحبت می کنند، جلسات کاری بیشماری تشکیل می دهند و برنامه ریزی های فوق العاده ای انجام می دهند، اما در بررسی ها مشخص می شود که هیچ کاری انجام نشده است و نتایج مورد انتظار به دست نیامده است.

اعتیاد مثبت در خودتان ایجاد کنید

شما می توانید در خودتان یک" اعتیاد مثبت" نسبت به لذتی که از احساس شایستگی، لیاقت و اعتماد به نفس حاصل از موفقیت نشات می گیرد،ایجاد کنید.

وقتی چنین اعتیاد مثبتی را در خودتان به وجود آوردید به طور ناخودآگاه ، زندگیتان را طوری سامان دهی می کنید که به طور پی در پی پروژه ها و کارهای مهمتری را شروع کرده و به اتمام می رسانید. در حقیقت، شما به موفقیت و همکاری با دیگران اعتیاد مثبت پیدا می کنید.

راه میان بری وجود ندارد

تمرین کردن، راه تسلط یافتن بر هر مهارتی است. خوشبختانه، ذهن شما مثل یک عضله عمل می کند که هر چه بیشتر از آن استفاده کنید قوی تر و ورزیده تر می شود. با تمرین کردن هر رفتاری را می توانید یاد بگیرید. همچنین می توانید هر عادتی را که فکر می کنید ضروری است یا مطلوب شماست، در خودتان ایجاد نمایید.

تمرین عملی

قورباغه ای را که شما باید قورت بدهید چیست؟ سخت ترین کاری که باید هر روز انجام دهید، چه کاری است؟ وقتی قورباغه تان را مشخص کردید، این عادت را در خودتان ایجاد کنید که هر روز صبح بعد از بیدار شدن از خواب، سخت ترین و مهمترین کارتان را اول انجام دهید.

با تخفیف کارمزد در صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام، و کسب درآمد دلاری رو شروع کن

 
با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید. برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

توصیه های من درباره آموزش و برنامه ریزی در سال 1403

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص هست. بزرگترین هدفت برای سال 1403 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و آموزش و یادگیری برای پیشرفت خودت قرار بده. روی آموزش خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در سطح همون اطلاعات محدود قبلی هست، درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر و برای سرمایه گذاری برنامه ریزی کن تا پیشرفت کنی.
من محمد بدلی، با حداقل 10 سال سابقه در زمینه کسب درآمد اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی، راه اندازی کسب و کار آنلاین و فعالیت و سرمایه گذاری در بازارهای مالی، ابتدا از تکنیک های بازاریابی اینترنتی برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم وارد سرمایه گذاری در بازارهای مالی بشم و در نهایت تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر و موفق تر از گذشته خودت باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیزم...

آموزش کسب درآمد دلاری با مهندس محمد بدلی

آموزش کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت توسط محمد بدلیآموزش سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری و درآمد اینترنتی، بازاریابی و فروش اینترنتی برای کسب و کار، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک و سایت گردشگری کمک سفر هستم. تا این لحظه بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( کسب درآمد دلاری ) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

جدیدترین مطالب سایت کسب درآمد دلاری

خبرنامه سایت آموزش کسب درآمد دلاری

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 10000 علاقه مند به کسب درآمد دلاری پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

نظرسنجی سایت آموزش درآمد دلاری

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.