امروز: چهارشنبه 09 مهر 1399 برابر با 30 سبتامبر 2020

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

معرفی بهترین کارگاه های آموزشی سال 99

کتاب آموزش بازاریابی
 •  
  کارگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
   
 •  
  کارگاه آموزش انتقال وب سایت به صفحه اول
   
 •  
  کارگاه آموزش طراحی وب سایت با وردپرس
   
 •  
  کارگاه آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس
   
 •  
  کارگاه آموزش بازاریابی اینترنتی سال 1399
   
 •  
  کارگاه آموزش کسب درآمد با ارزهای دیجیتال
   

اعتماد به نفس و موفقیت در فروش

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
موفقیت در فروش موفقیت در فروش سایت آموزش بازاریابی

بخش اساسی شخصیت شما را اعتماد به نفس شما تشکیل می دهد.

اعتماد به نفس شما، مهمترین بخش از شخصیت شما است. شما در ذهنتان تصوری از خودتان دارید که بخش عاطفی این تصور از خویشتن، اعتماد به نفس شما است. اگر درون انسان را به یک نیروگاه تشبیه کنیم اعتماد به نفس، مرکز رآکتور اتمی است که انرژی درون شما را تولید می کند. اعتماد به نفس رکن اساسی زندگی شما را تشکیل می دهد و مهمترین وتنها عاملی است که نگرش و شخصیت شما را مشخص میکند وعامل اصلی موفقیت تان در زندگی است.

تعریف اعتماد به نفس

بهترین تعریفی که می توان برای اعتماد به نفس ارائه کرد این است که شما چقدر خودتان را دوست دارید. هر چه شما بیشتر خودتان را دوست داشته باشید،قبول داشته باشید وبه عنوان فردی با ارزش و مهم به خودتان احترام بگذارید، به همان اندازه اعتماد به نفس شما بیشتر خواهدشد.هر چه بیشتر احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید به همان اندازه شاد و مثبت خواهید بود.

منشا انگیزش درونی

سطح انرژی، شورو شوق و انگیزش درونی شما رااعتماد به نفس شما تعیین می کند. سطح اعتماد به نفس شما همچون سوپاپ کنترلی است کهروی عملکردو کارآیی شما تاثیر دارد. اعتماد به نفس همان اهمیتی را در زندگی شما دارد که سوخت در پرتاپ موشک به فضا دارد. افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارنددر هر کاری که انجام می دهندعملکرد خوبی دارند.

دوست دارید چه کسی باشید

پندار از خود را اینگونه می توان تعریف کرد که شمادر ذهنتان فردی را تصور می کنید کهخیلی دوست دارید روزی در آینده شبیه آن باشید.به عنوان یک فرد، پندار از خود، رشد و تکامل شما و جهت زندگی شما را تعیین می کند. از سوی دیگر تصویریکه شما از خودتان در ذهن داریدشیوه عملکرد شما را در زمان حال تعیین می کند. تصور از خود یعنی آنچه که امروز در این لحظه هستید.

تصویر از خود، یعنی آنگونه که شما در فعالیت های هر روزه خود عمل می کنید و پندار از خود، یعنی روشی که شما اگر روزی همان فرد ایده آلی باشید که دوست دارید، آنگونه عمل خواهید کرد. ارتباط بین این دو سطح اعتماد به نفس شما را تعیین می کند.

تلاش برای هماهنگی ومطابقت با پندار از خود

هر چه فعالیت های روزانه شما با آن فردی که در ذهنتان دوست دارید شبیه آن باشید، مطابقت بیشتری داشته باشد به همان اندازه اعتماد به نفس شما هم بیشتر می شود. اگر تصویر ایده آلی که از خودتان در ذهنتان ساخته اید آرام، مثبت ومنظم باشد ودائما در تلاش برای رسیدن به موفقیت باشد، شما در زندگی واقعی تان هم آرام، مثبت ومنظم خواهید بود وقدم به قدم در جهت رسیدن به اهداف تان تلاش خواهید کرد. اعتماد به نفس شما در سطحی بالا وخوب خواهد بود. خودتان را دوست خواهید داشت وبه خودتان احترام خواهید گذاشت. شما احساس آرامش واعتماد به نفس خواهید کرد. فردی شاد، سالم، خوش بین با عملکردی عالی خواهید بود.

عوامل اصلی برای موفقیت در فروش را در خودتان ایجاد کنید

اعتماد به نفس باعث می شود که تصوری که از خودتان دارید، مثبت باشد. اعتماد به نفس بالا وخویشتن پذیری عوامل اصلی موفقیت در فروش هستند. هر چه شما بیشتر خودتان را دوست داشته باشید وبه خودتان احترام بگذارید به همان اندازه عملکرد شما در انجام کارهایتان بهتر خواهد بود. ایجاد وحفظ اعتماد به نفس بالا در خودتان مهمترین کاری است که هر روز می توانید انجام دهید تا آنجایی که خودتان را طوری بسازید که قادر باشید به تمام اهداف تان دست پیدا کنید.

تمرین های عملی

دو کار وجود داردکه فورا می توانید انجام دهید تا این ایده ها راعملی کنید. اولا،این کلمات را با خودتان تکرار کنید"من خودم را دوست دارم! من خودم را دوست دارم!" در طی روز بارها وبارها تکرار کنید. این کلمات قدرتی دارند که باعث می شوند شما شادترباشید وعملکرد بهتری داشته باشید. ثانیا، دایما به موفقیت هایتان، پیروزی هایتان و بهترین لحظات تان فکرکنید. هر چه بیشتر به تجربیات ولحظات خوبی که داشته اید فکر کنید، به همان اندازه خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت وبه خودتان احترام خواهید گذاشت وکارهایتان رابهتر انجام خواهید داد.

حمید ملکی

 

منبع: سایت آموزش بازاریابی

نظرات   

 
0 #1 عزت نفس در تاریخ: سه شنبه 12 تیر 1397 ، ساعت 02:04 ب ظ
سلام این تعریفی که برای اعتمادله نفس گفتین درست نیس
اینتعریف عزت نفس هست، اعتمادبه نفس یک شاخه از بحث عزت نفس هست
نقل قول
 

توصیه های محمد بدلی درباره آموزش و کسب تخصص در سال 1399

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص و نیاز به آموزش هست. بزرگترین هدفت برای سال 1399 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و پیشرفت خودت قرار بده. روی خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در حد همون اطلاعات محدود قبلی هست درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر تا رشد کنی.
من محمد بدلی هستم. با حداقل ۸ سال سابقه در زمینه بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی. از بازاریابی اینترنتی ابتدا برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر از بقیه باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیز...

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

محمد بدلی نویسنده کتاب راه اندازی وب سایت در یک روز و مدیر سایت آموزش بازاریابی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی سایت آموزش بازاریابی

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟