امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

معرفی بهترین کارگاه های آموزشی سال 99

کتاب آموزش بازاریابی
 •  
  کارگاه آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
   
 •  
  کارگاه آموزش انتقال وب سایت به صفحه اول
   
 •  
  کارگاه آموزش طراحی وب سایت با وردپرس
   
 •  
  کارگاه آموزش سرمایه گذاری در بازار بورس
   
 •  
  کارگاه آموزش بازاریابی اینترنتی سال 1399
   
 •  
  کارگاه آموزش کسب درآمد با ارزهای دیجیتال
   

وقت های طلایی در کسب و کار

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
وقت های طلایی در کسب و کار وقت های طلایی در کسب و کار محمد بدلی

در اکثر مواقع شما همان چیزی می شوید که خودتان فکر می کنید و بخش عمده ای از هر روزتان همان طوری سپری می شود که شما در آغاز روز در ذهن تان تصور می کنید. وقتی بر خودتان و افکار تا تسلط پیدا کردید، شبیه آهن ربایی عمل خواهید کرد که ایده ها و فرصت های ثروتمند شدن را به سوی خود جذب می کند.

روزتان را درست آغاز کنید

هر روز صبح 30 دقیقه در کمال آرامش بنشینید و به اهداف تان فکر کنید. وقتی بیوگرافی و اتوبیوگرافی افراد موفق را مطالعه می کنید، متوجه می شوید که تقریبا همه این افراد زمانی در مسیر پیشرفت و موفقیت گام نهاده اند که شروع به سحرخیزی نموده اند. این افراد هر روز صبح مدتی را در تنهایی و به تفکر می گذرانده اند.

ذهن تان را با افکار خوب و مثبت تغذیه کنید

این زمان از روز، زمان طلایی نامیده می شود. اولین ساعت از روزتان تعیین کننده این است که بقیه روزتان را چطور سپری خواهید کرد. کارهایی که در اولین ساعت از روزتان انجام می دهید، ذهن تان را برای کل آن روز آماده می سازد. 30 تا 60 دقیقه اول از روزتان را صرف فکر کردن و مرور برنامه های آینده تان کنید.

از زمان آرامش و تنهایی خود به طور موثر استفاده نمایید

در طی این 60 دقیقه تنهایی و آرامش صبحگاهی خود، می توانید چهار کار انجام دهید. اولین کار این است که برنامه ها ونقشه هایی را که برای رسیدن به اهداف تان دارید، بازبینی کنید و اگر لازم بود آنها را تغییر دهید. دومین کاری که باید انجام دهید این است که برای رسیدن به اهداف تان به دنبال راههای بهتری باشید مثلا فرض کنید راهی که در پیش گرفته اید کاملا اشتباه است پس راه کاملا متفاوتی را در ذهن تان تصور کنید. برای رسیدن به اهداف تان چه کار متفاوتی را انجام می دادید که الان انجام نمی دهید؟

سومین کار، به درس ها وتجربیات با ارزشی فکر کنید که در طی حرکت به سوی اهداف تان آموخته اید.

اهداف و آرزوهایتان را هر روز در ذهن تان تجسم کنید

چهارمین کار این است که با آرامش، اهداف تان را همچون حقیقتی عینی در ذهن تان تجسم کنید. چشمانتان را ببندید، آرامش پیدا کنید، لبخند بزنید و در ذهن تان تصور کنید که اهداف و آرزوهایتان تحقق پیدا کرده است. هر روز صبح اهداف مهم زندگی تان را به زمان حال بنویسید گویی همین الان به اهداف تان رسیده اید، مثلا بنویسید " من الان ... تومان در آمد دارم"." من الان ...تومان دارایی خالص دارم"، "من الان به وزن ایده آل خود رسیده ام." این نوشتن ها و باز نوشتن های هر روزه اهداف تان، یکی از موثرترین راههایی است که تا به حال برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان، یاد گرفته اید.

کمربندتان را محکم ببندید و آماده حرکت باشید

زندگی شما با چنان سرعتی اوج خواهد گرفت که مجبورید کمربند ایمنی را ببندید. فراموش نکنید که نقطه آغاز برای رسیدن به موفقیت مالی وتجاری این است که اعتماد به نفسی تزلزل ناپذیر در خودتان ایجاد کنید و به توانایی خودتان برای رسیدن به اهداف تان ایمان راسخ داشته باشید. تا به حال هر آنچه که گفتیم درباره روشی بوده که شما بتوانید چنین باور وعقیده ای را در خودتان بوجود بیاورید تا اینکه نهایتا به تقطه ای برسید که کاملا متقاعد شوید که هیچ چیز نمی تواند مانع رسیدن شما به اهداف تان شود.

هر کاری که شما انجام می دهید در رسیدن تان به موفقیت، نقش دارد

هیچکس با چنین نگرش و اعتماد به نفسی، کارش را شروع نمی کند اما شما می توانید با استفاده از قانون " انباشت " چنین نگرشی را در خودتان ایجاد نمایید. هر کاری که شما انجام می دهید در رسیدن تان به موفقیت اهمیت دارد. هر تلاشی که می کنید در موفقیت تان نقش دارد. هر موفقیت درخشانی در نتیجه هزارانموفقیت کوچک وعادی که حتی کسی متوجه آنها نیست و ارزشی هم برای آنها قائل نیست، بدست می آید. بزرگترین چالش پیش روی شما این است که فکرتان را فقط روی هدف تان متمرکز کنید و با استفاده از قانون "جذب " شما حتی می توانید افراد، شرایط و فرصت هایی را که برای رسیدن به اهداف تان به آنها نیاز دارید،به سوی خود بکشید.

مانند یک آهن ربا عمل کنید

وقتی بر خودتان و افکار تا تسلط پیدا کردید، شبیه آهن ربایی عمل خواهید کرد که ایده ها و فرصت های ثروتمند شدن را به سوی خود جذب می کند. قانون "جذب " برای ما و هر فرد موفقی که ما می شناسیم، موثر واقع شده است. این قانون برای شما نیز موثر واقع خواهد شد با این شرط که امروز، همین حالا و همین لحظه شروع کنید به فکرکردن و صحبت کردن درباره اهداف و آرزوهایتان به طریقی که گویی در زمان حال به واقعیت پیوسته اند. وقتی تفکر خودتان را تغییر می دهید، زندگی تان نیز تغییر خواهد کرد. بنابراین خودتان را در مسیری قرا می دهید که شما را به استقلال مالی می رساند.

تمرین عملی

در اینجا، دو کار وجود دارد که می توانید هر روز انجام دهید تا فکرتان را روی اهداف مالی تان متمرکز نگه دارید. اولا، هر روز صبح کمی زودتر از خواب بیدار شوید و از قبل برای آن روزتان برنامه ریزی کنید. زمانی را صرف اندیشیدن درباره اهداف تان کنید و فکر کنید که چگونه می توانید بهتر به اهداف تان برسید. با این کار مشخص می شود که شما بقیه روزتان را چگونه سپری خواهید کرد.

ثانیا، به تجربیات با ارزشی که هر روزه در حین پیش رفتن به سوی اهداف تان کسب می نمایید، فکر کنید. آماده باشید که هرجا لازم شد مسیرتان را تصحیح کنید و عملکردتان را تغییر دهید. کاملا مطمئن باشید که با سرعت به سوی اهدافتان پیش می روید، بدون توجه به این که در پیرامون تان موقتا چه اتفاقی می افتد. فقط به راه تان ادامه دهید!

توصیه های محمد بدلی درباره آموزش و کسب تخصص در سال 1399

محمد بدلی مدیر سایت آموزش بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت نی وکبه نظر من بزرگ ترین ابزار انسان برای رسیدن به موفقیت، داشتن تخصص و نیاز به آموزش هست. بزرگترین هدفت برای سال 1399 رو افزایش اطلاعات، کسب تخصص و پیشرفت خودت قرار بده. روی خودت سرمایه گذاری کن چون تا زمانی که همون آدم قبلی هستی و اطلاعاتت در حد همون اطلاعات محدود قبلی هست درآمدت هم همون درآمد محدود قبلی خواهد بود. آموزش ببین. یاد بگیر تا رشد کنی.
من محمد بدلی هستم. با حداقل ۸ سال سابقه در زمینه بازاریابی اینترنتی، فروش اینترنتی، طراحی سایت های اینترنتی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی. از بازاریابی اینترنتی ابتدا برای موفقیت کسب و کار خودم استفاده کردم و بعد تصمیم گرفتم تجربیاتم رو آموزش بدم. اگر پیشرفتت برات مهم هست آموزش ببین و اطلاعاتت رو بالا ببر تا متفاوت تر از بقیه باشی.
پست های من رو در اینستاگرام و تلگرام دنبال کن. موفق باشی دوست عزیز...

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

محمد بدلی نویسنده کتاب راه اندازی وب سایت در یک روز و مدیر سایت آموزش بازاریابی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی سایت آموزش بازاریابی

کدام یک از جنبه‌های دانش مدیریت بازاریابی در کشور ما کمتر مورد توجه قرار گرفته‌اند؟

بازاریابی خدمات - 10.5%
کارگاه آموزش کسب درآمد و سرمایه گذاری در بورس - 7.1%
بازاریابی بین‏ المللی و مدیریت صادرات - 10.2%
تحقیقات بازاریابی - 18.3%
مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) - 20.4%
مدیریت استراتژیک بازار و استراتژی‏ های بازاریابی - 9.2%
مدیریت فروش و تکنیک‌های مذاکره - 7.6%
مدیریت نام و نشان تجاری (برند) - 9.9%
سایر موارد - 6.8%

جمع آرا: 382
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 دسامبر 2020 - 00:00