آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

سال نو مبارک | نابودی کسب و کار من یا شروعی دوباره؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سال 1396 مبارک سال 1396 مبارک

سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران سایت محمد بدلی دات کام.
فرا رسیدن نوروز باستانی، سال 1399 را خدمت مردم شریف ایران تبریک عرض می کنم.Cool


همانطور که مطلع هستید امسال قطعا سال سختی را در پیش خواهیم داشت و خیلی از شغل ها و کسب و کارها از بین خواهند رفت.

به دلیل مسائل بوجود آمده خیلی از کسب و کارها تعطیل و در واقع ورشکست خواهند شد و علاوه بر رکود و تورم شدید در نهایت با ظهور شغل های جدیدی روبرو خواهیم شد.


کسب و کارهای جدیدی که بیشتر به صورت آنلاین فعالیت خواهند کرد.

پذیرفتن نیاز به تغییر، ایجاد کسب و کارهای آنلاین و فعالیت بیشتر در فضای مجازی، ماه عسل اتفاقات اخیر خواهد بود چرا که شغل های سنتی و حتی خدماتی زیادی از بین خواهند رفت. مردم به دنبال شیوه های جدید کسب درآمد خواهند بود و بخش آموزش و تولید محتوا از شاخه هایی خواهد بود که سرمایه و افراد زیادی رو به خودش جذب خواهد کرد.

به عنوان مثال در بخش آموزش کسب و کارهایی رو داشتیم که اتفاقات اخیر از جمله تورم، ویروس کرونا، تحریم ها و ... هیچ گونه صدمه و خسارتی را به آن ها وارد نکرده. در واقع این ما هستیم که باید همواره خودمان را با شرایط و وضع موجود سازگار کنیم. ریسک کنیم و از تغییر نترسیم.


پس یاد بگیرید چطور در سال جدید کسب و کار جدیدی ایجاد کنید. سرمایه گذاری کنید. تغییر شغل بدید و برای کسب و کار جدید خودتون مشتری جذب کنید.


در سال 1399 با کارگاه های آموزش غیر حضوری سایت آموزش بازاریابی اینترنتی همراه ما باشید و روی رشد و ارتقا دانش خودتون بیشتر سرمایه گذاری کنید.

از شما عزیزان می خواهیم در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ما هم عضو بشید و آموزش های سایت رو دنبال کنید.

سال نو مبارک

موفق باشید
محمد بدلی

بازدید 5957 بار

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.