امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاوره افزایش فروش

مشاوره افزایش فروش برای شرکت:

فروش چیست؟ فروش را به صورت بسیار ساده می توان مجموعه ای از فرآیندها نامید که برای کمک به مشتری برای تصمیم گیری برای خرید کالا یا سرویس شما مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تمام مراحل فروش نسبت به گذشته پیچیده تر شده است و دیگر دوران این که بتوان با یک تماس ساده فروش کالای تان را قطعی کنید تقریبا به سرآمده است.

امروزه به دلیل افزایش تعداد تصمیم گیرندگان در خرید و افزایش روز افزون فروشندگان، بدون بهره گیری از تاکتیک ها و مهارت های نوین فروش و بازاریابی، موفقیت امکان پذیر نخواهد بود. یک فروشنده زبده در دنیای امروز فقط مسئول فروش و ایجاد مشتری نخواهد بود بلکه باید با یادگیری مهارت های فروش، این مشتریان را حفظ کند.

مهم نیست که در چه حوزه ای مشغول فروش هستید و چه میزان به مهارت های فروش تسلط دارید، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا شما را با بهترین و مناسب ترین روش ها و مهارت های فروش آشنا سازیم. امیدواریم با سرویس ها و خدماتی که مجموعه ما به شما ارائه می دهد بتوانید کسب و کار موفق تری داشته باشید.

 

برخی از خدماتی که ما ارائه می دهیم عبارت اند از:

  • آموزش های فروش رودرو
  • آموزش مهارت های فروش اینترنتی و تلفنی
  • تدوین برنامه های فروش مناسب برای شما
  • آموزش های مربوط به روانشناسی فروش
  • آموزش مهارت های ایجاد ارتباط با مشتری
  • بررسی علل عدم موفقیت در فروش و ارائه راهکارهای اصلاحی

 

موارد بالا فقط تعدادی از خدمات ما برای ارتقای فروش شماست. اگر از میزان فروش خود ناراضی هستید و روش های فروش تان دیگر جوابگوی این بازار رقابتی نیست، ما آماده کمک به شما هستیم.

021-66570453

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

بازاریابی و سئو در گوگل به کمک کتاب حکمرانی در قلمرو گوگل نوشته شده توسط محمد بدلی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت آموزش بازاریابی

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

جستجو در گوگل - 25%
مشاهده تبلیغات آنلاین - 0%
ایمیل مارکتینگ - 0%
تلگرام - 0%
اینستاگرام - 25%
سایر موارد - 25%
معرفی دوستان - 25%

جمع آرا: 4
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 ژانویه 2021 - 00:00