امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاوره تبلیغات اینترنتی

ارائه خدمات مشاوره تبلیغات اینترنتی به شرکت ها:

اهمیت انجام تبلیغ برای فروش و معرفی کالا و یا سرویس هایتان نیاز به توضیح ندارد، در بین روش های تبلیغاتی یکی از جدیدترین و قدرتمندترین روش ها استفاده از تبلیغات اینترنتی است. امروزه بیش از دو میلیارد نفر در جهان از اینترنت استفاده می کنند و هر روز بر تعداد این افراد افزوده می شود، آیا شما محلی بهتر از اینترنت برای تبلیغ و معرفی کالای خود می شناسید؟ آیا محلی با این تعداد مشتری بالقوه سراغ دارید؟ آیا تبلیغاتی کم هزینه تر و موثرتر برای افزایش فروش و معرفی نام تجاری خود سراغ دارید؟

روش های متفاوتی برای تبلیغات اینترنتی وجود دارد، یکی از مهمترین و موثرترین آن ها استفاده از بنرهای تبلیغاتی در سایت های پربیننده می باشد. روش های دیگری مانند تبلیغات به وسیله ایمیل و تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیز در تبلیغات اینترنتی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. در تبلیغات اینترنتی و به طور کل تبلیغات تعیین استراتژی تبلیغ، کیفیت و محتوای تبلیغ بسیار مهم است در همین راستا ما برای شما امکانات و سرویس های مختلفی در نظر گرفته ایم که برای تبلیغ و معرفی کالا و نام تجاری خود می توانید از آن ها استفاده کنید:

 

  • تبلیغات بنری
  • تبلیغات از طریق ایمیل
  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی

 

این ها فقط تعدادی از خدماتی ما برای شماست، ما سعی داریم با بهترین و موثرترین روش ها به پیشرفت هر چه بیشتر کسب و کار شما کمک کنیم.

 

021-66570453

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

بازاریابی و سئو در گوگل به کمک کتاب حکمرانی در قلمرو گوگل نوشته شده توسط محمد بدلی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت آموزش بازاریابی

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

جستجو در گوگل - 25%
مشاهده تبلیغات آنلاین - 0%
ایمیل مارکتینگ - 0%
تلگرام - 0%
اینستاگرام - 25%
سایر موارد - 25%
معرفی دوستان - 25%

جمع آرا: 4
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 ژانویه 2021 - 00:00