امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاوره طراحی سایت

ارائه خدمات مشاوره طراحی سایت با هزینه اندک به شرکت های مختلف:

ویژگی های یک وب سایت خوب برای شرکت شما، چیست؟

هر شرکت باید وب سایتی را طراحی کند که شامل اهداف، سابقه، محصولات، خدمات، دیدگاه و ... از آن مجموعه باشد.

این وب سایت باید موجب تسهیل ارتباط مشتریان با شرکت شود و به اندازه ای جذاب باشد که بازدیدکنندگان برای برقراری ارتباط دوباره با آن، اشتیاق نشان دهند. در راستای نیل به این هدف نیاز دارید تا از خدمات موجود در زمینه مشاوره طراحی سایت و مشاوره بازاریابی اینترنتی توسط شرکت های ارائه دهنده این خدمات استفاده نماید.

ویژگی هایی چون سرعت زیاد و گرافیک مناسب، اهمیت زیادی دارند. اگر وب سایت دارای این ویژگی ها باشد و ارتباط با آن به سهولت انجام شود، می تواند روشی مناسب در تجارت الکترونیکی به حساب آید.

در صورتی که می خواهید وب سایت خود را با هزینه اندک و داشتن ویژگی هایی که پیش تر ذکر شد راه اندازی کنید آماده ایم تا تجربیات خود را در زمینه مشاوره طراحی سایت در اختیار شما قرار دهیم.

021-66570453

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

بازاریابی و سئو در گوگل به کمک کتاب حکمرانی در قلمرو گوگل نوشته شده توسط محمد بدلی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت آموزش بازاریابی

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

جستجو در گوگل - 25%
مشاهده تبلیغات آنلاین - 0%
ایمیل مارکتینگ - 0%
تلگرام - 0%
اینستاگرام - 25%
سایر موارد - 25%
معرفی دوستان - 25%

جمع آرا: 4
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 ژانویه 2021 - 00:00