امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاوره بهینه سازی سایت

مشاوره بهینه سازی وب سایت توسط محمد بدلی، مدیر وب سایت آموزش بازاریابی

بهینه سازی وب سایت به معنای ارتقا یک وب سایت و بهبود ساختار و مطالب آن برای موتورهای جستجو است به گونه ای که موتورهای جستجو در هنگام نمایش وب سایت شما در لیست نتایج، آن را در رتبه بهتری نسبت به سایت های مشابه و در واقع در صفحه اول نتایج خود به نمایش درآورند.

بهینه سازی مناسب یک وب سایت نسبت مستقیم دارد با افزایش بازدید و ترافیک یک وب سایت و در نتیجه افزایش مشتریان و فروش محصولات آن وب سایت.

بهینه سازی وب سایت یا سئو برای موتورهای جستجو، علمی است که با یادگیری و بکارگیری آن به راحتی در موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و ... به صفحات اول راه پیدا می کنید و مشتریان به سادگی شما را پیدا می‌کنند.

 

در صورتی که تاکنون نسبت به بهینه سازی وب سایت خود اقدام نکرده اید با ما تماس بگیرید.

 

021-66570453

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

بازاریابی و سئو در گوگل به کمک کتاب حکمرانی در قلمرو گوگل نوشته شده توسط محمد بدلی

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت آموزش بازاریابی

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

جستجو در گوگل - 25%
مشاهده تبلیغات آنلاین - 0%
ایمیل مارکتینگ - 0%
تلگرام - 0%
اینستاگرام - 25%
سایر موارد - 25%
معرفی دوستان - 25%

جمع آرا: 4
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 ژانویه 2021 - 00:00