امروز: سه شنبه 05 بهمن 1400 برابر با 25 ژانویه 2022

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

قوانین سایت آموزش بازاریابی

بیشتر مقالات و محتوایی که در سایت محمد بدلی ( سایت آموزش بازاریابی اینترنتی ) تولید می شوند، توسط بخش تولید محتوای سایت تولید و همچنین برخی از مطالب روز بازاریابی اینترنتی از وب سایت های مرجع انگلیسی و وب سایت های فعال در زمینه ی بازاریابی و فروش و... ترجمه و تهیه می گردد.

بنابراین تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب منتشر شده در این سایت متعلق به سایت آموزش بازاریابی به نشانی (http://mohammadbadali.com) و آقای محمد بدلی، مدیر وب سایت است.

هرگونه توليد مجدد، تكثير، توزيع و انتشار مطالب و مقالات مندرج در اين سايت به منظور استفاده تجاري به هر شكل، اعم از الكترونيكي، چاپي و غيره ممنوع، و متخلفين تحت پيگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

همچنین در صورتی که مطلبی از وب سایت مرجع و مشابه با محتوایی این وب سایت در سایت آموزش بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد، منبع آن ذکر خواهد شد.

استفاده از مطالب اين سايت در ساير رسانه‌ها اعم از الكترونيكي، چاپي، صوتی و تصويری و غيره با ذكر منبع به صورت كامل و واضح ذکر کامل نام و آدرس اينترنتی سایت «آموزش بازاریابی» و نام نويسنده آزاد است.

سايت‌ها و وبلاگ های اينترنتي فقط مي توانند با ذکر شرح مختصری از موضوع مقاله يا مقالات مندرج در اين سايت به صفحه مقاله يا مقالات مورد نظر لينك بدهند و درج کامل مقالات و مطالب اين سايت در سايت ها و وبلاگ ها و انجمن های متفرقه نقض صريح کپی رايت بوده و ممنوع است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

آموزش بازاریابی اینترنتی توسط محمد بدلی

بازاریابی در اینترنت و مشاوره بازاریابی و آموزش بازاریابی توسط محمد بدلیآموزش بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی، ارتقا وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، افزایش فروش سایت و سئو تضمینی وب سایت ها تخصص من است. من محمد بدلی، موسس شرکت طراحی سایت نی وک (Nivok) هستم. تاکنون بیش از هزاران نفر از طریق وب سایت من ( آموزش بازاریابی) آموزش دیده اند تا کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنند. ادامه مطلب

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت آموزش بازاریابی

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

جستجو در گوگل - 25%
مشاهده تبلیغات آنلاین - 0%
ایمیل مارکتینگ - 0%
تلگرام - 0%
اینستاگرام - 25%
سایر موارد - 25%
معرفی دوستان - 25%

جمع آرا: 4
رای گیری برای این نظر سنجی به پایان رسیده است on: 29 ژانویه 2021 - 00:00