آموزش درآمد دلاری را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش درآمد دلاری را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش درآمد دلاری را در اینستاگرام دنبال کنید

قوانین سایت آموزش بازاریابی

بیشتر مقالات و محتوایی که در سایت محمد بدلی ( سایت آموزش کسب درآمد دلاری ) تولید می شوند، توسط بخش تولید محتوای سایت تولید و همچنین برخی از مطالب روز بازاریابی اینترنتی از وب سایت های مرجع انگلیسی و وب سایت های فعال در زمینه ی بازاریابی و فروش و... ترجمه و تهیه می گردد.

بنابراین تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب منتشر شده در این سایت متعلق به سایت آموزش کسب درآمد دلاری به نشانی (http://mohammadbadali.com) و آقای محمد بدلی، مدیر وب سایت است.

هرگونه توليد مجدد، تكثير، توزيع و انتشار مطالب و مقالات مندرج در اين سايت به منظور استفاده تجاري به هر شكل، اعم از الكترونيكي، چاپي و غيره ممنوع، و متخلفين تحت پيگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

همچنین در صورتی که مطلبی از وب سایت مرجع و مشابه با محتوایی این وب سایت در سایت آموزش بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد، منبع آن ذکر خواهد شد.

استفاده از مطالب اين سايت در ساير رسانه‌ها اعم از الكترونيكي، چاپي، صوتی و تصويری و غيره با ذكر منبع به صورت كامل و واضح ذکر کامل نام و آدرس اينترنتی سایت «آموزش کسب درآمد دلاری» و نام نويسنده (محمد بدلی) آزاد است.

سايت‌ها و وبلاگ های اينترنتي فقط مي توانند با ذکر شرح مختصری از موضوع مقاله يا مقالات مندرج در اين سايت به صفحه مقاله يا مقالات مورد نظر لينك بدهند و درج کامل مقالات و مطالب اين سايت در سايت ها و وبلاگ ها و انجمن های متفرقه نقض صريح کپی رايت بوده و ممنوع است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظرسنجی نحوه آشنایی با سایت درآمد دلاری

چگونه با سایت محمد بدلی آشنا شدید؟

درآمد دلاری | آموزش سرمایه گذاری و آموزش کسب درآمد دلاری در ایران به صورت رایگان و کاربردی + آموزش کسب درآمد دلاری بدون نیاز به سرمایه ی اولیه در بازار رمزارزها.