امروز: پنج شنبه 12 تیر 1399 برابر با 02 جولای 2020

 

آموزش بازاریابی را در کانال تلگرام دنبال کنید

سایت آموزش بازاریابی را در لینکدین دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در فیس بوک دنبال کنید سایت آموزش بازاریابی را در اینستاگرام دنبال کنید

معرفی کارگاه های تابستان 99

معرفی کتاب در سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

کتاب آموزش بازاریابی
 •  
  کتاب از صفر به یک
   
 •  
  کتاب مهره حیاتی
   
 •  
  کتاب زن پولدار
   
 •  
  کتاب نابخردی های پیش بینی پذیر
   
 •  
  کتاب هوشمندانه کار کنید، سخت کار نکنید.
   
 •  
  کتاب اول سود
   
 •  
  کتاب قدرت عادت
   
 •  
  کتاب بازی بی نهایت
   
 •  
  کتاب کار عمیق
   
 •  
  کتاب مدیران بزرگ به دنیا نمی آیند،
   
 •  
  کتاب حکایت دولت و فرزانگی
   
 •  
  کتاب قصه‌های شب برای مدیران
   
 •  
  کتاب شیوه گرگ
   
 •  
  کتاب خواستن توانستن نیست
   
 •  
  کتاب مینیمالیسم دیجیتال
   
 •  
  کتاب صبح جادویی
   
 •  
  کتاب قله‌ ها و دره ها
   
 •  
  کتاب زاگ
   
 •  
  کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد
   
 •  
  کتاب خودت باش دختر
   
آموزش بازاریابی اینترنتی | جدیدترین روش های آموزش بازاریابی اینترنتی - آموزش بازاریابی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یکی از مؤثرترین روش های و بازاریابی دیجیتال است که امروزه با گسترش دسترسی به اینترنت و همه گیر شده شبکه های اجتماعی، در بازاریابی دیجیتال به عنوان موضوعی مهم پدید آمده است.

بازاریابی شبکه های اجتماعی Social Media Marketing

با بیشتر شدن دسترسی مردم به اینترنت و شبکه های اجتماعی همانند گذشته دیگر نیازی به تبلیغات رادیویی و تلویزیونی احساس نمیشود. در حقیقت بازاریابی شبکه های اجتماعی جای خود را به تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، تبلیغاتی کنار جاده ها و بزرگراه ها، بنرها یا پخش تراکت های تبلیغاتی داده است.

فعالیت بازاریابی در شبکه های اجتماعی، با گسترش مخاطبان در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، توئیتر، پینترست، لینکدین و ... به امری ضروری تبدیل شده است.

در میان شبکه های اجتماعی، فیس بوک با حدود دو میلیارد کاربر و اینستاگرام با بیش از هفتصد میلیون کاربر، بستری ایده آل برای معرفی کسب و کارها بشمار میرود. بر اساس آماری که اینستاگرام منتشر کرده است، ۶۰% از افراد با محصولات جدید از طریق تبلیغات اینستاگرام آشنا شده و ۷۵% از آن ها تحت تاثیر تبلیغ خرید انجام داده اند.

از میان پیام رسان ها، تلگرام نیز محبوبیت خاصی بین اقشار مختلف ایرانیان دارد. این پیام رسان بعلت استقبال زیاد آن در ایران به یک شبکه اجتماعی قوی تبدیل گردیده است. پیام رسان تلگرام شبکه اجتماعی محسوب نمیشود اما میتوان برای تلگرام نیز همان استراتژی های بازاریابی شبکه اجتماعی را پیاده سازی کرد.

شبکه های اجتماعی با هدف مشترک ارتباط میان مردم جهان فضایی را برای تبلیغات و بازاریابی نیز فراهم کرده اند. شبکه های اجتماعی با امکانات جذاب، ظاهر و تفاوت های ساختاری خود باعث شده اند که هر فرد در یک یا چند شبکه اجتماعی عضو باشد. بنابراین شبکه های اجتماعی در اصل مهم ترین رسانه های گروهی هستند و بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داده اند.

با پیشرفت و گسترش شبکه های اجتماعی بسیاری از مردم دنیا برای برقراری با دوستان و یافتن پاسخی برای نیازهای خود و گاهی نیز برای پرکردن اوقات فراقت خود به شبکه های اجتماعی مراجعه میکنند. محبوبیت شبکه های اجتماعی در میان اقشار مختلف جامعه سبب شده است تا بستری مناسب برای کسب و کارها، برندها و ... فراهم گردد. در واقع هر نوع کسب و کاری با هر نوع کالا و خدماتی میتواند برای بازاریابی، تبلیغات، شناختن خود به مخاطبان، عرصه محصولات، خدمات و... فعالیت های گسترده ای را در شبکه های اجتماعی متمرکز کنند.

هدف بازاریابی شبکه های اجتماعی

در بازاریابی شبکه های اجتماعی مهمترین هدف جذب کاربران و تبدیل آنها به مشتری بالقوه است. این امر با هدف گذاری های مستمر بصورت کوتاه مدت و بلند مدت میسر خواهد گشت. اولین گام در بازاریابی شبکه های اجتماعی شناخت مخاطبان هدف یک تجارت است. گام دوم باید به واسطه تجربه و تحقیقات مشخص شود که تمرکز و چگالی فعالیت مخاطبان هدف در چه بخش هایی از یک شبکه اجتماعی بیشتر است.

کمپین های بازاریابی شبکه های اجتماعی باید در طول زمان پرورش داده شوند و با صرف وقت و حوصله و بکارگیری انواع ترفندهای جذاب برای مخاطب، به جذب اعتماد مخاطبان در طول زمان بپردازند.

هزینه بازاریابی شبکه های اجتماعی

هزینه بازاریابی شبکه های اجتماعی در مقایسه با سایر شکل های بازاریابی بسیار باصرفه تر است و چنانچه خود فرد قصد اینکار را داشته باشد بصورت رایگان است. زیرا ایجاد یک حساب کاربری، ارسال پیام و اشتراک گذاری انواع پست ها، رایگان است. همین امر سبب شده است افراد بسیار زیادی را ترغیب به بازاریابی در شبکه های اجتماعی کند.

راه های ارتباطی ما برای سفارش طراحی سایت:

کانال تلگرام: https://t.me/nivokweb

آی دی تلگرام: https://t.me/nivok_web

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/nivokweb

ایمیل مارکتینگ یا همان بازاریابی ایمیلی در واقع یکی از روش های قدیمی و درعین حال رایج بازاریابی است که گاهی به عنوان ابزاری برای ارسال انبوه ایمیل های تبلیغاتی و گاهی نیز برای بازاریابی بصورت مستقیم از آن استفاده میگردد.

ایمیل مارکتینگ یکی از روش های ارزان قیمت در کمپین های تبلیغاتی است که میتوان از آن به عنوان ابزار تبلیغاتی در سطح گسترده استفاده کرد. در سالهای اخیر طبق تحقیقات انجام شده، پس از بهینه سازی برای موتورهای جستجو، بازاریابی ایمیلی در رتبه ی دوم مؤثرترین روش در بازاریابی اینترنتی قرار دارد.

ابزارهایی در مبحث ایمیل مارکتینگ وجود دارد که میتوان با استفاده از آن از طریق ارسال ایمیل گروهی در قالب خبرنامه، باعث تحولی چشمگیر در کسب و کار شد.

اجرای اصولی بازاریابی ایمیلی می تواند تا حدود 30% فروش شما را افزایش داده و یک ارتباط منسجم را میان کسب و کار و مشتریان برقرار نماید.

تاثیر گسترش شبکه های اجتماعی بر اهمیت بازاریابی ایمیلی

امروزه شبکه های اجتماعی دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه است و نقش آن در زندگی غیر قابل انکار است. شبکه های اجتماعی در صنعت بازاریابی اینترنتی نیز جایگاه خاصی پیدا کرده است. با توجه به اینکه ایمیل نیز بخشی انکار ناپذیر از بازاریابی اینترنتی بشمار میرود بنابراین رسانه های اجتماعی و ایمیل می توانند به راحتی و در کنار هم کارآمد باشند.

مزایای ایمیل مارکتینگ و بازاریابی ایمیلی

اولین و مهمترین مزیت ایمیل مارکتینگ قیمت ارزان و سهولت انجام کار است. ایمیل مارکتینگ روشی بصرفه برای تبلیغ شرکت، محصولات و یا خدمات در مقایسه با سایر روشهای بازاریابی بشمار میرود.

دومین مزیت راه اندازی و پیگیری کمپین ایمیل مارکتینگ است که بسیار ساده است. در بازاریابی ایمیلی میتوان برای مشتری ها گروه های خاصی را تعریف کرد و تبلیغات را بر اساس دسته بندی مشتری ها بر اساس نیازها، سن، جنسیت، شغل و ... انجام داد. همچنین میتوان با شخصی سازی ایمیل مارکتینگ به مشتری حس صمیمیت نیز القا کرد. یکی از نمونه های شخصی سازی ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل به مشتریها در روز تولدشان میباشد. که میتوان برای ارائه خدمات و کالا تخفیف خاصی برای آنها در نظر گرفت.

با انجام ایمیل مارکتینگ به صورت اصولی میتوان رابطه با مشتری را در گذر زمان توسعه داد و به افزایش فروش و وفاداری مشتری کمک کرد.

راه های ارتباطی ما برای سفارش طراحی سایت:

کانال تلگرام: https://t.me/nivokweb

آی دی تلگرام: https://t.me/nivok_web

پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/nivokweb

اهمیت سئو محتوا و سئو وب سایت

امروزه افزایش رقابت در فضای مجازی، گسترش علوم مختلف طراحی وب سایت، توسعه ی استراتژی های مختلف در بازاریابی اینترنتی و الگوریتم های پیشرفته ی گوگل، ضرورت های سئو محتوا و سایت و رعایت آن برای کاربران را نشان می دهد.

سئو به معنای ارائه ی امکانات و تولید محتواهایی است که کاربران به آن نیاز خواهند داشت. تولید محتواهایی که بر مبنای نیاز کاربران و بازدیدکنندگان سایت شما باشد بدون شک انگیزه ی اصلی برای مراجعات بعدی و بازگشت مجدد به وب سایت شما هستند.

بنابراین چنانچه در فضای مجازی فعالیت می کنید و یا برای کسب و کار خود یک وب سایت طراحی کردید، بدون شک دانستن و رعایت اصول سئو محتوا و سایت می تواند مسیر پیشرفت شما را تعیین کند.

الگوریتم های گوگل تاکید زیادی بر روی ضرورت رعایت اصول سئو دارند و به وب سایت هایی که از سئو و شیوه های بروز و مرتبط آن استفاده می کنند امتیازات و تشویق هایی قائل می شود و وب سایت هایی که بدون اهمیت به سئو طراحی می شوند تقریباً هیچ جایگاهی در صفحات اول گوگل نخواهند داشت.

الگوریتم های گوگل معیارهای زیادی برای رتبه بندی و سایت های برتر در نظر می گیرند که سئو همواره یکی از اصلی ترین آنها در موتورهای جستجو به حساب می آید. به منظور بهره گیری بیشتر از سئو و مزایایی که به شما می دهد نیاز است تا از مراحل ابتدایی فعالیت و طراحی وب سایت اصول اساسی آن را رعایت کنید.

تاثیر سئو محتوا و سایت بر سرعت بارگذاری سایت

هنگامی که از شیوه های مختلف و پیشرفته ی سئو استفاده می کنید، شرایطی فراهم می شود که سرعت بارگذاری سایت شما افزایش پیدا می کنند. بنابراین رتبه ی بهتری را در گوگل کسب خواهید کرد. علاوه بر این سئو محتوا و سایت چارچوب هایی فراهم می کند که وب سایت شما را کاربر پسندتر از گذشته خواهد کرد.

چنانچه اصول سئوی سایت به خوبی در طراحی وب سایت، محتواهای تولید شده و صفحات مختلف آن رعایت شود در حقیقت بر اساس چارچوب های گوگل حرکت کرده اید و بدین ترتیب گوگل امتیازات مثبتی به شما خواهد داد و در صفحات اول این موتور جستجو قرار خواهید گرفت.

در طراحی وب سایت خود تمام جوانب مربوط به سئو و اصول آن را به درستی رعایت کنید. محتواهای تولید شده و عناصر مربوط به آن باید بر مبنای سئو تنظیم شوند. محتواهای متنی و رعایت کلمات کلیدی مرتبط و پرکاربرد، انتخاب عناوین و تیترهای مناسب و رعایت چگالی و ترکیب کلمات کلیدی در سئوی سایت در کنار محتواهای بصری و تصاویر تولید شده بخشی از نکات پرکاربرد و مورد توجه موتورهای جستجو به حساب می آیند.

تاثیر سئو محتوا و سایت بر افزایش بازدیدکنندگان

سئو محتوا و سایت سبب افزایش حجم بازدیدکنندگان وب سایت شما خواهد شد. با قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل و در صفحه ی اول گوگل، هنگامی که کاربران کلمات کلیدی مرتبط را در گوگل جستجو کنند، بدون شک سایت شما یکی از اولین و بهترین گزینه هایی است که به آنها نشان داده میشود.

راه های ارتباطی ما برای سفارش طراحی سایت:

کانال تلگرام:

https://t.me/nivokweb

آی دی تلگرام:

https://t.me/nivok_web

پیج اینستاگرام:

https://www.instagram.com/nivokweb

صفحه1 از45
سه شنبه, 20 اسفند 1398 0 نظر
چرا تبلیغات در اینستاگرام مفید و موثر است؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند و مناسب برای معرفی محصولات است اما برای برند سازی بر اساس تبلیغ مناسب نیست بنابراین هرگز نباید اهمیت تبلیغات در

دوشنبه, 19 اسفند 1398 0 نظر
6 تکنیک ارتباط مؤثر در فروش حضوری

همه کارهای ما نوعی ارتباط است و همه سعی داریم تا به طریقی در دیگران نفوذ کنیم. تحقیقات نشان داده 70 تا 75٪ وقت انسان صرف برقراری ارتباط می شود. بهتر

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 0 نظر
معرفی کتاب بهترین سال زندگی تو

خلاصه کتاب:

در سالهای جنگ جهانی دوم یک کشتی با ۱۱۰۰ خدمه مورد حمله ی مهاجمین قرار گرفت و به شدت آسیب دید. خدمه ی کشتی به ناچار سوار قایق نجات شدند و

اشتراک در خبرنامه سایت آموزش بازاریابی اینترنتی

با عضویت در خبرنامه سایت محمد بدلی، به جمع بیش از 7000 علاقه مند به مباحث بازاریابی اینترنتی پیوسته و از جدیدترین مقالات آموزشی سایت و همچنین زمان برگزاری کارگاه های آموزشی غیر حضوری سایت با خبر شوید.

تازه ترین محتوای رایگان بخش اعضای سایت

دانلود رایگان جوملا 3.9.15 + پکیج زبان فارسی

لینک دانلود

دانلود رایگان ورد پرس فارسی نسخه 5.3

لینک دانلود

دانلود رایگان کتاب علم ثروتمند شدن

لینک دانلود

دانلود کتاب مرگ کسب و کار من است

لینک دانلود

نظرسنجی ثبت نام در کارگاهای آموزشی آنلاین

علاقه مند به ثبت نام در کدام کارگاه آموزشی هستید؟